חללי הצנחנים במלחמת "חרבות ברזל"

אנו מודיעים בצער רב על מפקדי ולוחמי הצנחנים אשר נפלו בהגנתם על המדינה מתחילת מלחמת "חרבות הברזל".

סמ"ר איתי אליהו מרציאנו ז״ל.
סמ״ר אילי גמזו ז״ל
סמ״ר בנימין לב ז״ל. 
סמל אלי ולנטין ז״ל. 
סמ״ר רותם דושי ז״ל.
סמ״ר גיא שמחי ז״ל.
סמל עמרי פרץ ז״ל.
רב״ט מתן מלכה ז״ל.
סמל בר יענקולוב ז״ל. 
רב״ט לביא שמואל בוחניק ז״ל.
סמ״ר רגב אמר ז״ל. 
סמ״ר אדם אגמון ז״ל.
סמל אריאל אוחנה ז״ל.
סמ״ר יוסף איתמר ברוכים ז״ל.
רס"ן במיל' איתן מנחם נאמן ז"ל.
סרן במיל' יובל הליבני ז"ל.
רס"ר במיל' אביחי אמסלם ז"ל.
רב״ט יונתן אלעזרי ז״ל.
רס״ן אוריאל ביבי ז״ל.
סרן רועי נהרי ז״ל.
סמ״ר אופק ארביב ז״ל.
רב"ט תומר ליבוביץ ז"ל.
רס"ן חן בוכריס ז"ל.
רס"ן אריאל בן משה ז"ל.
סמ"ר יאיר ניפוסי ז"ל.
סמ"ר יהונתן יצחק סמו ז"ל.
רס"ר במיל' מתן מאיר ז"ל.
רס"ן במיל' משה ידידיה לייטר ז"ל.
רס"ם במיל' יוסף חיים הרשקוביץ ז"ל.
רס"ר במיל' סרגיי שמרקין ז"ל.
רס"ן יששכר נתן ז"ל.
סרן שלמה בן נון ז"ל.
רס"ן ג'מאל עבאס ז"ל.
סמ"ר שחר פרידמן ז"ל.
סמל בנימין ארלי ז"ל.
סמ"ר דביר ברזני ז"ל.
סמל ינון תמיר ז"ל.
רס"ם במיל' נריה שאער ז"ל.
רס"ר במיל' עילי אליהו כהן ז"ל.
סמ"ר עמית בונצל ז"ל.
סמ"ר עלמנאו עמנואל פלקה ז"ל.
רס"ר במיל' גל מאיר איזנקוט ז"ל.
רס"ם במיל' יונתן דוד דיטש ז"ל.
רס"ר במיל' איל מאיר ברקוביץ' ז"ל.
רס"ר במיל' עמרי בן שחר ז"ל.
רס"ר במיל' ליאב אטיה ז"ל.
רס"ם במיל' גדעון אילני ז"ל.
רס"ר במיל' צביקה לביא ז"ל.
רס"ל במיל' שלו זלצמן ז"ל.
רס"ל אוריה באייר ז"ל.
רס"ל ליאב אלוש ז"ל.
רס"ר במיל' איתן נאה ז"ל.
רס"ר במיל' דניאל יעקב בן הרוש ז"ל.
רס"ר במיל' מעוז פניגשטיין ז"ל.
רס"ר במיל' שי טרמין ז"ל.
רס"ב במיל' אלכסנדר שפיץ ז"ל.
רס"ל במיל' אוהד אשור ז"ל.
רס"ל במיל' אליסף שושן ז"ל.
סגן עומרי שורץ ז"ל.
סרן במיל' הראל שרביט ז"ל.
רס"ל במיל' יקיר הכסטר ז"ל.
רס"ל במיל' דוד שורץ ז"ל.
רס"ל במיל' ניצן שסלר ז"ל.
רס"ן דוד נתי אלפסי ז"ל.
רס"ן איליי לוי ז"ל.
סרן אייל מבורך טויטו ז"ל.
סרן במיל' גבריאל שני ז"ל.
רס"ב במיל' יובל ניר ז"ל.
סמ"ר במיל' חנן דרורי ז"ל.
רס"ל עדי אלדור ז"ל.
רס"ל במיל' אלון קליינמן ז"ל.
סמ"ר נועם חבה ז"ל.
סמ"ר רותם סהר הדר ז"ל.

מועדי הלוויותיהם:

09/10
•סמ״ר גיא שמחי ז״ל בשעה 19:00 בבית העלמין בגדרה.
•סמ״ר אילי גמזו ז״ל בשעה 19:30 בבית העלמין באשדוד.
•סמל איתי מרציאנו ז״ל בשעה 21:00 בבית העלמין בחדיד.
•סמל אפיק רוזנטל ז״ל בשעה 15:00 בבית העלמין בכפר מנחם.
•רס״ן אריאל בן משה ז״ל בשעה 19:00 בבית העלמין בחיפה.
•רס״ן חן בוכריס ז״ל בשעה 21:00 בבית העלמין אשדוד.


10/10
•רב״ט לביא בוחניק ז״ל בשעה 16:00 בבית העלמין פדויים.
•סמל בנימין לב ז״ל  בשעה 17:00 בהר המנוחות.
•רס״ן אוריאל ביבי ז״ל בשעה 20:00 בבית העלמין כפר סבא.

11/10
•רב״ט אריאל אוחנה ז’’ל בשעה 15:00  בבית העלמין רבדים.
•טוראי יהונתן אלעזרי ז״ל בשעה 18:00  בבית העלמין בכפר עציון.
•יוסף איתמר ברוכים ז״ל בשעה 22:00 בבית העלמין באשדוד.
•רס"ן במיל' איתן מנחם נאמן ז"ל בבית העלמין בבאר שבע.
•רס"ר במיל' אביחי אמסלם ז"ל בבית העלמין בחדרה.

12/10
•סמל אלי ולנטין גנסיה ז״ל בשעה 12:00 בהר הרצל.
•סמ״ר רותם דושי ז״ל בשעה 16:30 בבית העלמין בחנתון.
•סמל בר יענקולוב ז״ל בשעה 11:00 בבית העלמין בכרמיאל.
•סמ״ר אדם אגמון ז״ל בשעה 15:00 בבית העלמין במשגב.

13/10
סרן במיל' יובל הליבני ז"ל בבית העלמין בגדרות.

17/10

רב"ט תומר ליבוביץ ז"ל בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי בקריית שאול.

2/11

סמ"ר יאיר ניפוסי ז"ל בשעה 21:00 בבית העלמין עדי.

12/11

סמ"ר יהונתן יצחק סמו ז"ל בשעה 12:00 בהר הרצל.

13/11

רס"ן יששכר נתן ז"ל בשעה 22:00 בכפר ורבורג.


16/11

סרן שלמה בן נון ז"ל בשעה 15:30 בבית העלמין הצבאי מודיעין.


19/11

רס"ן ג'מאל עבאס בשעה 13:00 טקס חלוואי בבית העם בפקיעין.
סמ"ר שחר פרידמן ז"ל בשעה 14:00 בבית העלמין בהר הרצל.
סמל בנימין ארלי ז"ל בשעה 16:00 בבית העלמין בהר הרצל.

20/11
סמל ינון תמיר ז"ל בשעה 18:00 בבית העלמין הצבאי בפרדס חנה.

4/12
רס"ם במיל' נריה שאער ז"ל בשעה 14:00  בבית העלמין הצבאי ביבנה.

6/12
רס"ר במיל' עילי אליהו כהן ז"ל בשעה 12:00 בבית העלמין בחדיד.

7/12
סמ"ר עמית בונצל ז"ל בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי הר הרצל.
סמ"ר עלמנאו עמנואל פלקה ז"ל בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי בקריית גת.

8/12
רס"ר במיל' גל מאיר איזנקוט ז"ל בבית העלמין הצבאי בהרצליה.
•רס"ר במיל' איל מאיר ברקוביץ' בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

10/12
רס"ם במיל' יונתן דוד דיטש ז"ל בשעה 12:00 בבית העלמין הצבאי בקריית שאול.
•רס"ר במיל' עמרי בן שחר ז"ל בבית העלמין הצבאי בקריית שאול.
•רס"ר במיל' ליאב אטיה ז"ל בבית העלמין הצבאי בבאר שבע.

12/12
רס"ם במיל' גדעון אילני ז"ל בבית העלמין בחולון.
רס"ר במיל' צביקה לביא ז"ל בשעה 13:30 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

16/12
רס"ל במיל' שלו זלצמן ז"ל בבית העלמין ברמת ישי.

18/12
רס"ל ליאב אלוש ז"ל בשעה 15:00 בבית העלמין בגדרה.
רס"ר במיל' איתן נאה ז"ל בשעה 13:00 בבית העלמין בשדה אליהו.

19/12
רס"ר במיל' דניאל יעקב בן הרוש ז"ל בבית העלמין ברעננה.

20/12
רס"ר במיל' מעוז פניגשטיין ז"ל בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

21/12
סגן עומרי שורץ ז"ל בבית העלמין שדמות דבורה.

24/12
רס"ר במיל' שי טרמין ז"ל בבית העלמין הצבאי בראש פינה.
רס"ב במיל' אלכסנדר שפיץ ז"ל בבית העלמין בכרמיאל.
•רס"ל במיל' אוהד אשור ז"ל בבית העלמין בכפר יונה.
•רס"ל במיל' אליסף שושן ז"ל בבית העלמין בהר הרצל.

29/12
סרן במיל' הראל שרביט ז"ל בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

8/1
רס"ל במיל' יקיר הכסטר ז"ל בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

9/1 
רס"ל במיל' דוד שורץ ז"ל בבית העלמין בכפר עציון.

16/1
רס"ל במיל' ניצן שסלר ז"ל בבית העלמין הצבאי בחדרה.

22/1
סרן אייל מבורך טויטו ז"ל בבית העלמין ביבנה.

23/1
רס"ן דוד נתי אלפסי ז"ל בבית העלמין במגדל העמק.
רס"ן איליי לוי ז"ל בבית העלמין הצבאי בקריית שאול.

31/1
סרן במיל' גבריאל שני ז"ל בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.
רס"ב במיל' יובל ניר ז"ל בשעה 14:00 בבית העלמין בכפר עציון.

7/2
סמ"ר חנן דרורי ז"ל בבית העלמין בהר הרצל.

12/2
רס"ל עדי אלדור ז"ל בבית העלמין הצבאי בחיפה.
רס"ל במל' אלון קליינמן ז"ל בבית העלמין הצבאי בקריית שאול.

16/2
•סמ"ר נועם חבה ז"ל בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.
•סמ"ר רותם סהר הדר בבית העלמין הצבאי בגדרות.



יהי זכרם ברוך.